Customer Review

May 4, 2018
I price out my tissue paper by cost per square (price divided by (number squares times number of rolls)) for all 2-ply toilet paper that appealed to me. I have a spreadsheet (no joke). This is the best price and it was nice tissue paper, as well. It took me 2 months to finish a pack of 6 rolls in a single person apartment, but who hosts guests on a fairly regular basis.
33 people found this helpful
0Comment Report abuse Permalink

Product Details

4.2 out of 5 stars
66
$6.99+ Free shipping with Amazon Prime